Gustav Mahler "Het belangrijkste in de muziek staat niet in de noten."

Gebruikershulpmiddelen

Site-hulpmiddelen


repetities_-_jeugd

Het repetitieoverzicht van de Jeugd

De eerste twintig repetities.

Sun 02 Oct 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 09 Oct 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 16 Oct 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 23 Oct 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 30 Oct 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 06 Nov 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 13 Nov 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 20 Nov 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 27 Nov 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 04 Dec 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 11 Dec 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 18 Dec 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 25 Dec 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 01 Jan 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 08 Jan 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 15 Jan 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 22 Jan 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 29 Jan 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 05 Feb 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

Sun 12 Feb 11:00 - 12:30: Repetitie Jeugd

repetities_-_jeugd.txt · Laatst gewijzigd: 2020/07/17 12:30 door 127.0.0.1

Paginahulpmiddelen