Gustav Mahler "Het belangrijkste in de muziek staat niet in de noten."

Gebruikershulpmiddelen

Site-hulpmiddelen


repetities_-_de_mini_s

Het repetitieoverzicht van de mini's

De eerste twintig repetities

Sun 02 Oct 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 09 Oct 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 16 Oct 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 23 Oct 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 30 Oct 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 06 Nov 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 13 Nov 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 20 Nov 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 27 Nov 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 04 Dec 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 11 Dec 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 18 Dec 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 25 Dec 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 01 Jan 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 08 Jan 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 15 Jan 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 22 Jan 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 29 Jan 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 05 Feb 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 12 Feb 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

repetities_-_de_mini_s.txt · Laatst gewijzigd: 2020/07/17 12:30 door 127.0.0.1

Paginahulpmiddelen