Gustav Mahler "Het belangrijkste in de muziek staat niet in de noten."

Gebruikershulpmiddelen

Site-hulpmiddelen


repetities_-_de_mini_s

Het repetitieoverzicht van de mini's

De eerste twintig repetities

Sun 22 May 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 29 May 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 05 Jun 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 12 Jun 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 19 Jun 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 26 Jun 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 03 Jul 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 10 Jul 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 17 Jul 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 24 Jul 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 31 Jul 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

repetities_-_de_mini_s.txt · Laatst gewijzigd: 2020/07/17 12:30 (Externe bewerking)

Paginahulpmiddelen