Gustav Mahler "Het belangrijkste in de muziek staat niet in de noten."

Gebruikershulpmiddelen

Site-hulpmiddelen


repetities_-_jeugd

Het repetitieoverzicht van de Jeugd

De eerste twintig repetities.

Sun 25 Apr 11:00 - 12:30: GEEN Repetitie Jeugd

Sun 02 May 11:00 - 12:30: GEEN Repetitie Jeugd

Sun 09 May 11:00 - 12:30: GEEN Repetitie Jeugd

Sun 16 May 11:00 - 12:30: GEEN Repetitie Jeugd

Sun 23 May 11:00 - 12:30: GEEN Repetitie Jeugd

Sun 30 May 11:00 - 12:30: GEEN Repetitie Jeugd

Sun 06 Jun 11:00 - 12:30: GEEN Repetitie Jeugd

Sun 13 Jun 11:00 - 12:30: GEEN Repetitie Jeugd

Sun 20 Jun 11:00 - 12:30: GEEN Repetitie Jeugd

Sun 27 Jun 11:00 - 12:30: GEEN Repetitie Jeugd

repetities_-_jeugd.txt · Laatst gewijzigd: 2020/07/17 12:30 (Externe bewerking)

Paginahulpmiddelen