Gustav Mahler "Het belangrijkste in de muziek staat niet in de noten."

Gebruikershulpmiddelen

Site-hulpmiddelen


repetities_-_harmonie

Het repetitieoverzicht van de harmonie

De eerste 20 repetities.

Fri 05 Mar 20:00 - 22:30: Geen Repetitie Harmonie.

Fri 12 Mar 20:00 - 22:30: Geen Repetitie Harmonie.

Fri 19 Mar 20:00 - 22:30: Geen Repetitie Harmonie.

Fri 26 Mar 20:00 - 22:30: Geen Repetitie Harmonie.

Fri 02 Apr 20:00 - 22:30: Geen Repetitie Harmonie.

Fri 09 Apr 20:00 - 22:30: Geen Repetitie Harmonie.

Fri 16 Apr 20:00 - 22:30: Geen Repetitie Harmonie.

Fri 23 Apr 20:00 - 22:30: Geen Repetitie Harmonie.

Fri 30 Apr 20:00 - 22:30: Geen Repetitie Harmonie.

Fri 07 May 20:00 - 22:30: Geen Repetitie Harmonie.

Fri 14 May 20:00 - 22:30: Geen Repetitie Harmonie.

Fri 21 May 20:00 - 22:30: Geen Repetitie Harmonie.

Fri 28 May 20:00 - 22:30: Geen Repetitie Harmonie.

Fri 04 Jun 20:00 - 22:30: Geen Repetitie Harmonie.

Fri 11 Jun 20:00 - 22:30: Geen Repetitie Harmonie.

Fri 18 Jun 20:00 - 22:30: Geen Repetitie Harmonie.

Fri 25 Jun 20:00 - 22:30: Geen Repetitie Harmonie.

repetities_-_harmonie.txt · Laatst gewijzigd: 2020/09/27 00:47 door admin_kkhkv

Paginahulpmiddelen