Gustav Mahler "Het belangrijkste in de muziek staat niet in de noten."

Gebruikershulpmiddelen

Site-hulpmiddelen


repetities_-_harmonie

Het repetitieoverzicht van de harmonie

De eerste 20 repetities.

Fri 25 Jun 20:00 - 22:30: De derde repetitie na de lockdown

Fri 30 Jul 20:00 - 22:30: Repetitie harmonie

Fri 06 Aug 20:00 - 22:30: Repetitie harmonie

Fri 13 Aug 20:00 - 22:30: Repetitie harmonie

Fri 20 Aug 20:00 - 22:30: Repetitie harmonie

Fri 27 Aug 20:00 - 22:30: Repetitie harmonie

Fri 03 Sep 20:00 - 22:30: Repetitie harmonie

Fri 10 Sep 20:00 - 22:30: Repetitie harmonie

Fri 17 Sep 20:00 - 22:30: Repetitie harmonie

Fri 24 Sep 20:00 - 22:30: Repetitie harmonie

Fri 01 Oct 20:00 - 22:30: Repetitie harmonie

Fri 08 Oct 20:00 - 22:30: Repetitie harmonie

Fri 15 Oct 20:00 - 23:00: Generale repetitie - Ter Vesten?

Location: Unknown

Fri 15 Oct 20:00 - 22:30: Repetitie harmonie

Fri 22 Oct 20:00 - 22:30: Repetitie harmonie

Fri 29 Oct 20:00 - 22:30: Repetitie harmonie

Fri 05 Nov 20:00 - 22:30: Repetitie harmonie

Fri 12 Nov 20:00 - 22:30: Repetitie harmonie

Fri 19 Nov 20:00 - 22:30: Repetitie harmonie

Fri 26 Nov 20:00 - 22:30: Repetitie harmonie

repetities_-_harmonie.txt · Laatst gewijzigd: 2020/09/27 00:47 door admin_kkhkv

Paginahulpmiddelen