Gustav Mahler "Het belangrijkste in de muziek staat niet in de noten."

Gebruikershulpmiddelen

Site-hulpmiddelen


repetities_-_de_mini_s

Het repetitieoverzicht van de mini's

De eerste twintig repetities

Sat 04 Dec 17:45 - 18:30: De Mini's - inspelen

Sun 12 Dec 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 19 Dec 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 26 Dec 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 02 Jan 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 09 Jan 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 16 Jan 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 23 Jan 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 30 Jan 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 06 Feb 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 13 Feb 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 20 Feb 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 27 Feb 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 06 Mar 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 13 Mar 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 20 Mar 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 27 Mar 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 03 Apr 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 10 Apr 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

Sun 17 Apr 9:30 - 10:30: Repetitie De Mini's

repetities_-_de_mini_s.txt · Laatst gewijzigd: 2020/07/17 12:30 (Externe bewerking)

Paginahulpmiddelen